Login

Dharma Fitness

Galvenā / Treniņas
A+ R A-

Nodarbības un treniņi

Baik – aerobika

Baik-aerobika - grupu nodarbības izmantojot speciālus velotrenažierus, enerģiskas mūzikas pavadījumā un trenera vadībā. Baik- aerobikas nodarbības uzlabo sirds, plaušu un asinsrites sistēmas darbību.
Atšķirībā no citu veidu fitnesa, baik-aerobika samazina kaitējuma risku locītavām un starpskriemeļu diskiem, un tādējādi samazina traumu iespējamību līdz minimumam.
Baik-aerobika ir brīnišķīga iespēja zaudēt svaru. Treniņi notiek "ātri-lēni" režīmā, un jūs varat zaudēt svaru ļoti īsā laika posmā. Tātad, viena treniņa laikā jūs zaudējat divas reizes vairāk kaloriju nekā visintensīvākajā aerobikas nodarbībā (500-1000 cal..). Turklāt baik-aerobika ir viens no efektīvākajiem veidiem cīņā pret celulītu. Apmācības laikā problemātiskajām ķermeņa daļām - gurniem, sēžamvietai un ikriem – tiek piešķirta skaista forma.
Un pats galvenais - labklājība: baik-aerobika palīdz uzlabot fizisko stāvokli, palielina izturību, samazina stresu.

 

Stretčings

Stretčings - stiepšanās vingrinājumi ir noderīgi un nepieciešami visiem, neatkarīgi no vecuma un elastības pakāpes.

  • Strečings stimulē asinsriti un limfas cirkulāciju organismā.
  • Stiepšanās vingrinājumiem ir relaksējoša iedarbība uz muskuļiem, kā arī tie atvieglo sāpes, ko izraisa stress un nervu sistēmas spriedze.
  • Stretčings palēnina un padara pakāpeniskus, tos procesus organismā, kas saistīti ar novecošanu. Regulāri trenējot muskuļus stiepjot, tie saglabā savu elastīgumu, organisms tiek labāk apgāds ar asinīm un barības vielām.
  • Stiepšanas vingrinājumi - ir efektīvs līdzeklis, lai samazinātu garīgu pārslodzi, jo tonizē muskuļus, bet tai pat laikā ļauj atpūsties smadzenēm.
  • Stretčinga nodarbības ļaus Jums justies slaidai un lokanai, bet trenējot muskuļu sistēmu, manāmi uzlabosies Jūsu stāja.

 

Šeipings

Šeipings - visaptveroša sistēma, sporta nodarbības, individuāli pielāgotas katrai sievietei vecumā no 14 līdz 60 gadiem, kas ļauj sasniegt fizisko pilnību, skaistumu un ķermeņa harmoniju. Šeipings ir cieši saistīts ar jaunākajiem sasniegumiem zinātnē, medicīnā un sportā, un tādēļ tā mērķis ir ne tikai skaista figūra, bet arī augsta līmeņa veselības aizsardzība. Šīs nodarbes būtību izskaidro jau pats nosaukums. Angļu valodas vārds "shape" tiek tulkots latviešu valodā kā "forma". Iesaistīties veidošanā - nozīmē "piešķirt formu" savai figūrai.
Nodarbojoties ar šeipingu Jūs varat neuztraukties par to, ka slodze varētu būt pārāk liela. Šeipings palīdzēs Jums atvadīties no depresijas, samazinās iespēju saslimt ar garīgās attīstības traucējumiem, tā kā šeipings ir vingrinājumi, kas veicina normālu asinsriti smadzenēs un pazemina asinsspiedienu, tas ļauj saudzēt smadzenes, sirdi un asinsvadus.
Regulāras nodarbības ar šeipingu samazina lieko ķermeņa svaru.

 

Step-aerobika

Step – aerobika - deju aerobika, kas tiek veikta atrodoties uz speciālām platformām - "stepiem". Salīdzinājumā ar skriešanas vai aerobikas lielo slodzi, step-aerobika - ir saudzīgs treniņu režīms. Tas nenodara lielu kaitējumu locītavām, bet tajā pašā laikā nodrošina samērā blīvu slodzi. Steps padara treniņus daudzveidīgus, un pats galvenais - tas tiešām ir efektīvs. Veido gurnus, ikrus, sēžamvietu, padarot tos tvirtākus un mazākus, ar labu muskuļu tonusu, un tas, galu galā, arī ir vairuma sieviešu nodarbību programmu mērķis.

More in this category: Kā mūs atrast »